Kas mēs tādi esam...

SIA '' PRO 1 SERVICE " ir uzņēmums, kas kopš 1998. gada nodarbojas ar pārvietojamo BIO-tualešu īri, tirdzniecību un apkalpošanu.

SIA “PRO 1 SERVICE” veiksmīgi strādā Latvijas tirgū jau desmit gadus, sadarbojoties ar vairākām Latvijas Republikas pilsētas Domēm un uzņēmumiem. Mūsu pārvietojamie sanitārie mezgli tiek izmantoti atklātā tipa kafejnīcās, autostāvvietās, celtniecības objektos, kā arī dažādos liela vai arī mazāka mēroga pasākumos brīvā dabā.

ASV Firmas „Satellite industries” ražotās tualetes ir viegli komplektējamas, ērtas apkalpošanā un draudzīgas apkārtējai videi. To plānojuma pamatā ir vairāk kā 50 gadu ilga klientu prasību ievērošana: izturīga konstrukcija, viegli tīrāmas, izturība pret vandāliskiem postījumiem – pat tādi drošības pasākumi, kā grīdas, kas nav slidenas. Tām vienmēr piemīt tīrs, pievilcīgs izskats, kas labi izskatās jebkurā pielietojumā. Visas detaļas izgatavotas no īpaši izturīgas un vieglas plastmasas, kā rezultātā ir panākts minimāls konstrukcijas svars un drošība pret vardarbīgu laušanu – vandālismu. Visa Firmas „Satellite industries” produkcija ir sertificēta ar ISO 9002 sertifikātu, kā arī tualetēm ir 10 gadu garantija.